Mobilný uvádzač, doručenie a kontrola vstupeniek

Ponúkame Vám rýchle, overené a bezpečné riešenie kontroly vstupeniek na vstupe. Všetko v spolupráci s jednoduchými spôsobmi doručenia vstupenky, aby bolo všetko pre návštevníka čo najdostupnejšie.

Mobilný uvádzač - set pipBoy

pipBoy je hardvérové riešenie pozostávajúce z mobilného telefónu a špeciálnej čítačky čiarových kódov, ktorá dokáže veľmi rýchlo prečítať čiarový kód na vytlačenej vstupenke a aj z obrazovky mobilného telefónu. V spolupráci s mailTicket ide o veľmi praktické riešenie pre uvádzača na vstupe do sály, aj návštevníka.

pipBoy neustále komunikuje cez internet s Ticketware a kontroluje stav vstupenky. Po oskenovaní označí vstupenku ako použítú. Upozorní na neplatné, ale aj opakovane použité vstupenky, nutnosť overiť zľavnené vstupenky preukazom, alebo na doplnkový tovar zakúpený k vstupenke.

S určením potrebného počtu setov Vám radi poradíme na základe Vášho počtu návštevníkov a výdrže batérií v zariadeniach.

Set pipBoy

Set pipBoy

  • bezdrôtová čítačka čiarových kódov
  • mobilný telefón
  • mobilná aplikácia, ktorá zneplatňuje vstupenky a overuje ich stav

MailTicket

mailTicket je v Ticketware štandard doručenia vstupenky, kde e-mail obsahuje aj čiarový kód. Uvádzač vybavený pipBoy-om vie okamžite overiť platnosť čiarového kódu na vstupenke priamo z e-mailu alebo z vytlačenej vstupenky. Návštevník si nemusí inštalovať žiadnu aplikáciu ani tlačiť vstupenky – len ukáže e-mail s prijatými vstupenkami.

MAILTicket
Ochrana pred zneužitím

Ochrana pred zneužitím

Set pipBoy neustále komunikuje s našimi servermi. Informácie o vstupoch sú detailne zaznamenané, vrátane toho, kto operoval so skenerom. Po oskenovaní kódu sa vstupenka zaeviduje ako použitá. Uvádzač má aj možnosť oskenovať vstupenku znova, ak by sa divák chcel dostať von zo sály a následne na kód vstupenky umožní opätovný vstup.

Všetký dáta sa overujú online, s našim serverom v reálnom čase, vďaka čomu nie je možné zneužitie či viacnásobný vstup na jednu vstupenku.

Ako tlačíme vstupenky na pokladni?

Tlačiarne vstupeniek pre Ticketware

Rýchla a lacná tlač vstupeniek. Postaráme sa o plný servis Vašej pokladne a evidencie či tlače vstupeniek. Tlač vstupeniek priamo vo Vašej pokladni, cez systém Ticketware

Tlačiarne vstupeniek
Tlačiarne vstupeniek pre Ticketware

Ako ďalej? Zodpovieme Vaše otázky: