Tlačiarne a tlač vstupeniek v pokladni

Zabezpečíme kompletné riešenie tlače vstupeniek, vrátane spotrebného materiálu. Vyberieme riešenie na základe Vášho počtu vstupeniek a požadovanej rýchlosti tlače. Navrhneme pre Vás vhodné technológie aj vzhľad vstupeniek.

Tlačiarne vstupeniek optimalizované pre TicketwareHotové riešenie

Tlačiarne vybrané na rýchlu a bezproblémovú tlač vstupeniek v pokladni. Na základe objemu, rýchlosti tlače a predaja vstupeniek sa odvíja cena tlače a obstarania. Na základe toho sme vytvorili nasledovné odporúčané konfigurácie:

Tlačiarne najlepšie pracujú s operačnými systémami Windows. Ticketware vydáva ovládače ktoré zabezpečujú bezchybnú spoluprácu tlačiarne so systémom.

TSC Termo H230 + rezačka

1. Pri tlači viac ako 6000 vstupeniek

Termotlačiareň TSC DA200. Cena tlače: cca 0,0085 eur bez DPH (pri štandardnej veľkosti vstupenky). Rýchlosť tlače: 0,5 - 1 sekunda. Ukážka vstupenky - alebo skúste kalkulátor ceny, čo sa Vám viac vyplatí.

Tovar Cenníková cena
TSC DA200 + rezačka 410 eur
Dodacia lehota: do 7 prac.dní
Kotúč na tlač vstupeniek 8,33 eur
Dodacia lehota: do 3 prac.dní
Ceny sú uvedené bez DPH. | Prejsť do cenníka
HP Laserjet M18830

2. Pri tlači menej ako 6000 vstupeniek

Klasická laserová tlačiareň HP v kombinácií s kancelárskym papierom. Cena tlače: cca 0,10 eur (pri štandartnej veľkosti vstupenky). Rýchlosť tlače: 5 sekúnd. Ukážka vstupenky - alebo skúste kalkulátor ceny, čo sa Vám viac vyplatí.

Tovar Cenníková cena
HP Laserjet 1020 130 eur
Dodacia lehota: do 5 prac.dní
Ceny sú uvedené bez DPH. | Prejsť do cenníka
Ako overujeme vstupenky?

Mobilný uvádzač - set pipBoy

Jednoduché doručenie vstupeniek na e-mail a overenie cez skener priamo z mobilu. Moderné a praktické riešenie na kontroli vstupeniek.

Mobilný uvádzač
MAILTicket

Vlastný vzhľad vstupeniek

Okrem klasických termokotúčov na vstupenky ponúkame aj rôzne alternatívy vzhľadu vstupeniek. Vstupenky je možné personalizovať, aby mali vzhľad podľa Vášho výberu, vo Vašich farbách či s Vašim logom.

Jedným z populárnych riešení sú pretlačené vstupenky, na ktoré sa cez termotlačiareň dotláčajú len dodatočné údaje. Takéto vstupenky môžu byť plnofarebné z oboch strán a sú vyrobené z podstatne tvrdšieho papiera ako kotúče.

Ľudia si zvyknú odkladať vstupenky z miest, ktoré navštívili. Odlíšte sa s kvalitnými a štýlovými vstupenkami.

Vlastný vzhľad vstupeniek

Ako ďalej? Zodpovieme Vaše otázky: