Tlačiarne a tlač vstupeniek v pokladni

Zabezpečíme kompletné riešenie tlače vstupeniek, vrátane spotrebného materiálu. Vyberieme riešenie na základe Vášho počtu vstupeniek a požadovanej rýchlosti tlače. Navrhneme pre Vás vhodné technológie aj vzhľad vstupeniek.

Tlačiarne vstupeniek optimalizované pre TicketwareHotové riešenie

Tlačiarne vybrané na rýchlu a bezproblémovú tlač vstupeniek v pokladni. Na základe objemu, rýchlosti tlače a predaja vstupeniek sa odvíja cena tlače a obstarania. Na základe toho sme vytvorili nasledovné odporúčané konfigurácie:

Tlačiarne najlepšie pracujú s operačnými systémami Windows. Ticketware vydáva ovládače ktoré zabezpečujú bezchybnú spoluprácu tlačiarne so systémom.

Ako overujeme vstupenky?

Mobilný uvádzač - set pipBoy

Jednoduché doručenie vstupeniek na e-mail a overenie cez skener priamo z mobilu. Moderné a praktické riešenie na kontroli vstupeniek.

Mobilný uvádzač
MAILTicket

Vlastný vzhľad vstupeniek

Okrem klasických termokotúčov na vstupenky ponúkame aj rôzne alternatívy vzhľadu vstupeniek. Vstupenky je možné personalizovať, aby mali vzhľad podľa Vášho výberu, vo Vašich farbách či s Vašim logom.

Jedným z populárnych riešení sú pretlačené vstupenky, na ktoré sa cez termotlačiareň dotláčajú len dodatočné údaje. Takéto vstupenky môžu byť plnofarebné z oboch strán a sú vyrobené z podstatne tvrdšieho papiera ako kotúče.

Ľudia si zvyknú odkladať vstupenky z miest, ktoré navštívili. Odlíšte sa s kvalitnými a štýlovými vstupenkami.

Vlastný vzhľad vstupeniek

Ako ďalej? Zodpovieme Vaše otázky: