Hľadáme Junior Grafika, PHP Programátora a UI/UX dizajnéra! Zobraziť pracovné ponuky

Vaše marketingové oddelenie Ticketware

Súčasťou Ticketware je hneď niekoľko online marketingových nástrojov, ktoré Vám výrazne uľahčia prácu s online marketingom. Nepotrebujete používať žiadne externé služby ani kopírovať kontakty - všetko máte v Ticketware, vzájomne previazané. Ak vôbec neviete "ako na to", Ticketware je pre Vás ideálne riešenie.
Odosielanie newslettrov Vašim kontaktom

Odosielanie newslettrov Vašim kontaktom

V Ticketware je zabudované odosielanie newslettrov Vašim kontaktom. Automaticky sa odosielajú aj transakčné e-maily.

Kontakty postupne zbierate do systému pri nákupoch vstupeniek online, alebo sa užívatelia prihlásia cez Vašu webstránku a následne im môžete zasielať informácie o programe či akciách. Všetko len na pár klikov.

Tlačený plagát a letáčik generovaný systémom

Z Vášho aktuálneho programu, ktorý si nastavíte v Ticketware, si viete vygenerovať jednoduchý leták alebo plagát na tlač. Ak zvyknete rozdávať program v prevádzke, alebo na rôznych miestach ako reklamu, môžete mať tento problém vyriešený raz-dva a hneď si stiahnuť kompletne obsahovo vyplnený leták.

Tlačený plagát a letáčik generovaný systémom

Mobilná aplikácia BudíCheck

Staňte sa súčasťou mobilnej aplikácie, v ktorej je program kín, divadiel a kultúrnych centier. Pre Vašich návštevníkov zadarmo na stiahnutie, s Vašim kompletným programom a možnosťou kupovať vstupenky. BudíCheck je dostupný na stiahnutie pre Android aj iOS.

App Store Goggle Play
Vernostný program BOOM!Cinema na kľúč

Vernostný program BOOM!Cinema na kľúčPre veľkých klientov

Jednoduchý vernostný program BOOM!Cinema obsahuje vernostné karty, kompletne vypracované pravidlá, logá, brand, grafiku, bodový systém a čiarové kódy, brožúrky, plagáty, televízne spoty a mnoho iného.

Všetko je kompletne administrovateľné v Ticketware.

Ticketware Display systémPripravujeme

Kompletná správa multimediálneho obsahu na displejoch vo Vašej prevádzke vrátane štatistík a administrácie. Plne previazané s Ticketware.

Spravujte centrálne zobrazovaný obsah na Vašich displejoch. Jednoduché nastavenie a previazanie s reklamnou kampaňou.

Ticketware Display systém

Prečítajte si viac o ďalších funkciách systému