Podporte marketing svojej prevádzky s darčekovými kartami

čítanie na cca 2 min

Pripravujeme pre Vás nový produkt – darčekové poukážky. Ide o prednabité karty s kreditom, ktoré je možné darovať a využiť na platbu za podujatia. Vašim návštevníkom prinesú karty originálny tip na darček a Vašej prevádzke vyššiu návštevnosť a tržby. Zároveň ide o zaujímavý marketingový artikel vhodný do súťaží, partnerským inštitúciám, či dokonca pre firmy.

Príklady použitia:

 • Vianočné a sezónne akcie
 • Návštevníci ich budú kupovať ako darček k narodeninám, výročiu a pod.
 • Zaujímavá cena do súťaží
 • Firemný benefit pre zamestnancov spoločností a ich rodiny
 • Môžete predávať kdekoľvek u spriatelených prevádzok/firiem (napr. informačné centrá, reštaurácie, kaviarne, hotely a pod.)
 • Nemalá časť kariet prepadne alebo nikdy nedôjde k vyčerpaniu kreditu, to predstavuje čistý zisk pre Vašu prevádzku

Aká je myšlienka za darčekovými poukážkami?

Chceli sme docieliť, aby darčekové karty boli elegantné a vizuálne príťažlivé. Keďže sa jedná o darčekové poukážky zvyčajne v hodnote 15 a viac eur, zvolili sme pekný obal z tvrdého papiera a plastové karty. Obaly a karty sú zároveň vyhotovené vo viacerých farbách, takže návštevník si ich môže akokoľvek kombinovať podľa chuti alebo preferencií obdarovaného.

Pri tovare určenom na darovanie spotrebitelia personalizáciu vyslovene očakávajú. Graficky sú obaly aj karty zosúladené pri všetkých kombináciách. Obaly kariet zároveň umožňujú vpísať napríklad venovanie.

karty copy

Napriek širokým možnostiam a kvalitnému spracovaniu vieme dodať karty a obaly za mimoriadne nízku cenu – karty objednávame hromadne a vo viacerých farbách a sú vytvorené univerzálne pre všetkých. Počítame s tým, že v priebehu času budeme dotláčať ďalšie karty a obaly opäť v iných farbách a motívoch, prípadne s venovaniami. Návštevník bude mať ešte širšie možnosti výberu a personalizácie. A zaujímavosť na záver – grafiku a akékoľvek nové farby, motívy či vizuály kariet máte doživotne v cene kariet!

Kedy budú darčekové karty dostupné?

Túto službu pripravujeme tak, aby sme stihli vianočnú sezónu 2017. Už dnes však vieme zodpovedať väčšinu otázok ohľadom fungovania kariet. V prípade záujmu Vám radi zašleme ponuku, kde sú podrobné informácie o funkciách, pravidlách služby a aj cenách spotrebného materiálu.

cerveny_obal-660

Ako bude prebiehať nastavenie služby:

 • Dohodneme sa na sume darčekových kariet, vieme vybrať 2-3 hodnoty.
 • Doladíme v systéme potrebné nastavenia.
 • Spoločne určíme, koľko kariet Vám dodáme. Máme pripravené približné výpočty, vďaka ktorým vieme odhadnúť potenciálny záujem návštevníkov.
 • Doručíme dohodnutý počet kariet. Karty majú vytlačený čiarový kód, ktorý je už nastavený v Ticketware. Karty nie sú čipové, a teda nie je možné vonkajšie zneužitie. Všetky transakcie prebiehajú cez Ticketware.
 • Aby bolo obdarovanému jasné, kde karta platí, obaly kariet sa značia zvnútra pečiatkami s logom Vašej prevádzky. Pečiatky sú v cene služby.
 • V cene služby sú aj stojany na karty a obaly, ktoré umiestnite pri pokladni.
 • Zaškolíme zodpovedného zamestnanca, ako karty správne nabíjať a využívať ich ako platidlo. Zároveň vysvetlíme, kde v systéme je k dispozícií kompletná štatistika kariet a ich stavov.
 • Dostanete od nás pripravenú rozsiahlu marketingovú kampaň, ktorá pozostáva z grafík (webových aj printových), plagátov, ilustrácií, propagačných materiálov pre web či facebook.

Zaujal Vás tento produkt? Kontaktujte nás a pomôžeme Vám priniesť darčekové poukážky aj Vašim zákazníkom.

Sledujte našu ponuku služieb na Ticketware Studio.

clanok_titulka_660x440

 

Návrat na články