Ticketware Display

Ticketware Display

Displeje na prevádzke a ich obsah cez Ticketware

Darčekové karty

Darčekové karty

Karty nabité kreditom na Vaše predstavenia

Popcorn Bar

Popcorn BAR

Naša franšíza určená pre bufety na prevádzke

Ticketware Studio – využite služby nášho marketingového oddelenia!

čítanie na cca 3 min

Naša spoločnosť robí všetko pre to, aby pomohla inštitúciám z prostredia kín a kultúry rozvíjať sa a zvyšovať ich návštevnosť. Tak sme prišli s nápadom posilniť naše marketingové oddelenie, aby sme ponúknuli naše skúsenosti s reklamou a marketingom aj Vám. Portfólio našich aktivít je bohaté: grafické služby, marketing, úprava webov, reklama, komunikácia, podpora predaja vstupeniek, propagácia podujatí, tlačoviny a mnoho iného. Vyskúšajte ich!

Naše služby viete využiť aj keď si podávate žiadosť o dotácie z Audiovizuálneho fondu na aktivity zamerané na lokálny marketing jednosálových kín (podprogram 4.3)

Termín podania žiadosti je do 13.3. Nenechajte si újsť túto príležitosť zlepšiť propagáciu svojich podujatí, AVF ich dotuje až do 90%!

O konkrétnej ponuke našich služieb sa dočítate v brožúre a v článku nižšie.

PREZERAŤ BROŽÚRU

 

Z množstva aktivít vyberáme:

Darčekové karty, s ktorými prilákate viac zákazníkov

Pomôžte návštevníkom vymyslieť skvelý darček pre svojich blízkych! S kartami nabitými kreditom na podujatia u Vás ich určite milo prekvapia. Darčekové karty viete ponúkať v hodnote, akú si sami zvolíte. K programu Darčekové karty máme pripravenú komplet logistiku, marketingovú kampaň a nastavenie v systéme.

Programový leták – odpropagujte svoj program štýlovo!

plagaty

Ľudia si radi plánujú svoj program dopredu. Inšpirujte ich k návšteve Vašej prevádzky! Návštevníci programový leták ocenenia, pretože si v ňom vedia vybrať to svoje. Leták zaujme nielen obsahom, ale aj príťažlivým dizajnom a kvalitnou marketingovou kampaňou, ktorú k nemu dostanete na kľúč. Na Vás ostane ho už len rozdistribuovať na správne miesta a byť pripravený na vyššiu návštevnosť.

Vernostný systém – poskytnite výhody pravidelným zákazníkom

vernostna

Máme pre Vás komplet vypracovaný vernostný systém so všetkým, čo k nemu potrebujete – nastavenia v systéme, vernostné karty, pravidlá, marketing… Dajte nám vedieť, že máte záujem! Odmeníte stálych návštevníkov a z príležitosných divákov sa stanú pravidelní.

Spropagujte predaj vstupeniek online na Vašej prevádzke

online kampan

Pomôžeme Vám zvýšiť podiel vstupeniek predaných online. Máte na pokladni nárazovo rady ľudí alebo by ste chceli “ušetriť” zamestnanca na inú robotu? Informujte návštevníkov o možnosti kúpy vstupeniek cez internet! Máme pre Vás pripravenú marketingovú kampaň. Podrobnosti o nej nájdete v našej brožúre.

Nestíhate sa venovať pravidelnej príprave newslettrov? Nechajte to na nás!newslett

Newslettre sú ideálnym spôsobom ako informovať Vašich návštevníkov o dianí u Vás. Svoje e-mailové kontakty Vám dajú len zákazníci, ktorí majú záujem dostávať pravidelný program a informácie o zaujímavých akciách. Nenechajte si újsť príležitosť osloviť týchto ľudí. Ak sa príprave informačných e-mailov nestíhate venovať, radi to urobíme za Vás.

Príprava bannerov na web

Pripravujete podujatie, ktoré si zaslúži poriadnu propagáciu? Nezabudnite mu dať špeciálny priestor na webe! Reklama na banneroch na Vašej web stránke je dobre viditeľná a každý si ju všimne. Určite odporúčame ako efektívny marketingový nástroj. Keďže naše weby poznáme najlepšie, môžeme Vám pomôcť s prípravou bannerov, viď. detaily v brožúre.

Premium webstránka – prispôsobte vizuálne svoju webstránku vlastnej značke i mestu

web premium copy

V cene licencie ste od nás dostali na výber z 2 webových šablón, ktoré ste mohli implementovať na Váš web. Ak sú na Vašom webe nejaké prvky, ktoré by ste chceli upraviť, ako napr. font, farebnosť stránky, tieňovanie a pod., môžete využiť našu platenú službu Premium webstránka.

Facebookové kampane

Nestíhate sa venovať propagácii Vašej prevádzky na Facebooku? Alebo máte zaujímavé podujatie, ktoré chcete zviditeľniť? Využite na to služby odborníkov! Pomôžeme Vám s vytvorením statusov, obrázkov a celkovou komunikáciou vrátane naplánovania časového harmonogramu.

Balík služieb MINI (základný balík)

Pozostáva z našich obľúbených produktov Premium web, Darčekové poukážky a kampane podľa výberu. Balík ideálny na naštartovanie prevádzky, zvýšenie návštevnosti a odpropagovanie špeciálnej akcie!

web premium

Balík služieb MEGA (rozsiahly balík)

Je balík pre nerozhodných, ktorí by si z našej ponuky najradšej vybrali všetko (smile)

Pozostáva z Premium webu, darčekových poukážok, vernostného systému, programového letáku a ďalších kampaní podľa výberu.

Viac o konkrétných službách sa dočítate v našej brožúre. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na studio@ticketware.sk

PREZERAŤ BROŽÚRU

 

featured copy
Návrat na články