Rýchla kontrola vstupeniek cez pipBoy a mailTicket

čítanie na cca 1 min

Predstavujeme pipBoy – nový spôsob, ako overovať vstupenky v Ticketware bleskovou rýchlosťou.

pipBoy je hardvérové riešenie pozostávajúce z mobilného telefónu a špeciálnej čítačky čiarových kódov, ktorá dokáže veľmi rýchlo prečítať čiarový kód na vytlačenej vstupenke a aj z obrazovky mobilného telefónu. V spolupráci s mailTicket ide o veľmi praktické riešenie pre uvádzača aj návštevníka.

pipboy_800_orez

mailTicket je v Ticketware nový štandard doručenia vstupenky, kde okrem sprievodného textu, potvrdenia a pdf vstupenky e-mail obsahuje čiarový kód. Uvádzač vybavený pipBoy-om vie okamžite overiť platnosť čiarového kódu na vstupenke priamo z e-mailu alebo z vytlačenej vstupenky. Návštevník si nemusí inštalovať žiadnu aplikáciu ani tlačiť vstupenky – len ukáže e-mail s prijatými vstupenkami.

pipBoy neustále komunikuje s Ticketware a kontroluje stav vstupenky. Po oskenovaní označí vstupenku ako použítú. Upozorní na neplatné, ale aj opakovane použité vstupenky, nutnosť overiť zľavnené vstupenky preukazom, alebo na doplnkový tovar zakúpený k vstupenke.

pipboy_onlySet pipBoy

Skladá sa z:

  • bezdrôtovej čítačky čiarových kódov
  • mobilného telefónu
  • puzdra na ruku pre mobilný telefón
  • mobilnej aplikácie, ktorá zneplatňuje vstupenky a overuje ich stav

Cena setu: 300 eur

Set je špeciálne vyladený na konkrétne modely čítačiek a mobilov, aby ich vzájomná komunikácia bola bezproblémová. S určením potrebného počtu setov Vám radi poradíme na základe Vášho počtu návštevníkov a výdrže batérií v zariadeniach.

pipboy_acient_800

(m)

Návrat na články