Získajte financie navyše poskytnutím plochy na reklamu

Reklamný systém Ticketware (RST) prináša aj Vašej prevádzke možnosť privyrobiť si na reklame. Nemusíte pritom vynakladať žiadne úsilie navyše. Jediné, čo potrebujete urobiť, je nastaviť si zobrazenie reklamy a o zvyšok sa postaráme my! Zoženieme záujemcov o reklamu, dohodneme s nimi podmienky a zabezpečíme umiestnenie reklamy.

Reklama na webe

Váš web od Ticketware automaticky zobrazí reklamu od inzerentov. Viete nastaviť typ reklamy, jej objem voči vlastným bannerom a aj pozície, na ktorých sa na webe zobrazia bannery.

Reklama na vstupenkách

Zaujímavý typ reklamy priamo na vstupenke, o ktorí majú inzerenti veľký záujem. Nastavíte si, v akej miere povolíte reklamu a tá sa následne automaticky vytlačí spolu so vstupenkou.

Kinoreklama a iné

Vieme zabezpečiť aj ďalšie formy reklamy - od kinoreklamy v prevádzke či na plátne až po bannery v newslettroch. Inzerentov, aj realizáciu reklamnej kampane zabezpečíme my.

Príjem z reklamy vo forme kreditov

Akonáhle sa dohodneme na spolupráci a zapojíte sa do RST, získate prístup do Kreditného systému, v ktorom budete mať vlastný kreditný účet. V ňom Vám budú za každú reklamu pribúdať kredity.

1 euro = 1 kredit

Za každé euro, ktoré získate z reklamy, Vám na účte pribudne 1 kredit.

Čo s kreditmi na účte?

Kredity na účte viete čerpať na kúpu produktov, sportebného materiálu a služieb, ktoré poskytuje Ticketware, a to za zvýhodnené ceny. Kreditný účet je možné aj dobiť peniazmi.

V prípade, že chcete kredity premeniť na peniaze, môžeme Vám ich vyplatiť v hotovosti alebo poslať na Váš účet. Výplatné termíny budú určené vopred a oznámené po prihlasení sa do Kreditného systému.

Kreditný účet je bezplatný

Kreditný účet funguje podobne ako účet v banke. Zobrazuje príjmy, výdaje a zostatky.

Prístup do kreditného účtu je chránený pin kódom, ktorý od nás dostanete. Za vedenie účtu nič neplatíte.

Aktuálnu hodnotu zariadení, služieb a produktov v kreditoch nájdete na našej web stránke v časti Cenník a po prihlásení sa do Kreditného systému.

Zohnať inzerenta a nastaviť reklamu je naša starosť

RST
RST
RST
TW Studio TW Studio

Ponúkame našim klientom komplexné marketingové služby

Obráťte sa vždy na nás - poskytujeme rozsiahle marketingové služby: reklamné kampane, online reklama, tlačoviny, logá, sociálne siete, vzhľad prevádzky a mnoho mnoho iného.

Zoznam našich služieb