Ticketware používa 150 klientov

ktorí mesačne predajú cez Ticketware vyše 400 tisíc vstupeniek na 9 tisíc predstaveniach.
150

zákazníkov používajúcich Ticketware

400000 +

vydaných vstupeniek mesačne

9000 +

predstavení mesačne

650000

odoslaných newslettrov mesačne

Kde používajú Ticketware na predaj vstupeniek?

Máme skúsenosti s veľkými aj malými klientami. Ticketware roky úspešne predáva vstupenky od malých mestských kín, po svetoznáme a prestížne inštitúcie.

Páči sa nám komplexnosť systému, kde napriek veľkému rozsahu funkcií si dokážeme jednoducho manažovať všetko potrebné. Množstvo funkcií je automatizovaných a intuitívnych. Dnes si už život bez Ticketware nevieme ani predstaviť.

Ľubomír Muller, IT pracovník, MCK Malacky

Systém Ticketware používame v našom kine už viac ako rok. Jeho funkčnosť je bezproblémová, je intuitívny s jednoduchým a logickým ovládaním. Jeho praktickosť oceňujú i naši návštevníci webovej stránky či diváci, ktorí vo veľkej miere využívajú nákup vstupeniek online. V neposlednom rade vyzdvihujem pohotový a profesionálny prístup pracovníkov technickej podpory. Kino X v Stupave je veľmi spokojné.

Martin Muráni, operátor, Kino X Stupava

Ticketware spolu s digitalizáciou preniesli naše kino z prehistórie do súčasnosti, dnes si jedno bez druhého už nevieme ani predstaviť. Pár klikmi máme vyriešený program, marketing, webstránku i predaj lístkov. Ak je premietáreň srdcom nášho kina, tak cinemaware je jeho hlavou. Hlavou, ktorá sa neustále rozvíja a pomáha všetkým ostatným častiam tela napredovať.

Bc. Branislav Koričanský, IT pracovník, Kino Nova Sereď

Mapa klientov>

Rozkliknite miesta na mape pre viac informácií o klientovi.
Kompletný zoznam klientov nájdete nižšie.

Zodpovieme akékoľvek Vaše otázky: