Ticketware Display

Ticketware Display

Displeje na prevádzke a ich obsah cez Ticketware

Darčekové karty

Darčekové karty

Karty nabité kreditom na Vaše predstavenia

Popcorn Bar

Popcorn BAR

Naša franšíza určená pre bufety na prevádzke

Predaj vstupeniek cez Ticketware

Ticketware ponúka komplexné softvérové riešenie predaja vstupeniek.

Pokladňa

Poskytujeme kompletné softvérové aj hardvérové riešenie pokladne na Vašej prevádzke.

Predaj vstupeniek pozostáva z výberu predstavenia, zvolenia sedadiel a platby. Po uhradení sa vstupenky automaticky vytlačia. Výber miest v sále prebieha cez systém Ticketware a je synchronizovaný s online predajom a rezerváciou. To všetko v spolupráci s tlačiarňami, skenermi, platobnými systémami.

Predaj vstupeniek na pokladni

Žiadne poplatky navyše

Pre vybavenie pokladne stačí bežný počítač s tlačiarňou. Náklady navyše na špeciálny hardvér nie sú potrebné. Predaj vstupeniek nepodlieha zákonu o elektronických pokladniach. Nespoplatňujeme ani predaj a rezerváciu na pokladni. Na pokladňu ani predajné miesto nelimitujeme počet pokladníkov. Využite Ticketware naplno, ako potrebujete.

Možnosti predaja a rezervácie vstupeniek na pokladni

  • Predaj
  • Rezervácia
  • Storná
  • Denné a mesačné uzávierky
  • Prehľad finančných operácií

Voľné vstupenky a zľavy - v systéme je môžné definovať akékoľvek zľavy z ceny vstupeniek alebo vytvoriť voľné vstupenky, rozdať ich a sledovať, či boli použité. Pri voľných vstupenkách viete nastaviť aj platnosť “od - do” a typ podujatia.

Akreditácia - rezervácie miest pre VIP hostí, novinárov, sponzorov a pod.

Blokácie - zablokovanie nepredajných miest

Platba na faktúru - fakturácia vybraným fakturačným partnerom, evidencia všetkých vstupeniek vydaných na faktúru, sledovanie stavov ako odoslanie faktúry a evidencia úhrady faktúry. Túto možnosť zvyknú využívať firmy ako firemný benefit pre svojich zamestnancov.

Kombinácia platidiel v jednej platbe - zákazník môže zaplatiť jednu objednávku viacerými platidlami ako napr. časť v hotovosti, kultúrnymi poukazmi, platobnou kartou, darčekovými poukazmi a platobnými poukážkami - môžete si zvoliť, ktoré budete ako prevádzka akceptovať

Technická podpora

V prípade problémov pri používaní pokladne cez Ticketware sa o riešenie postará naša technická podpora. O starosť menej pre Vás.

Predaj online

Predaj a rezervácia vstupeniek cez web - komfort pre Vášho diváka

Pokladňa a predaj online je previazaný - predávate naraz sedadlá v pokladni aj cez internet. Návštevník Vášho webu si cez náš online predajný systém zvolí sedadlá a buď rezervuje, alebo priamo cez internet zaplatí. Samozrejmosťou je uplatnenie zliav, predaj doplnkového tovaru a mnoho iného.

Predaj vstupeniek cez web

Metódy platby

Do nášho predajného priestoru je implementovaná platobná brána. Z Vašej strany nie sú potrebné žiadne ďalšie úkony, všetko máte automaticky k dispozícií. Platba je možná až cez 9 rôznych bánk alebo kartou.

Podporované platobné metódy:

  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • VISA
  • VISA Electron
  • Maestro

Predaj doplnkového tovaru

K vstupenke je pri nákupe možné pridať 3D okuliare, darčekové predmety a mnoho iného.

Používanie zliav

Užívateľ pri nákupe vstupeniek vie uplatniť zľavy, ktoré si sami nastavíte a aktivujete. Samotná kontrola prebieha pri vstupe do kina. V prípade neoprávnenej zľavy vie návštevník rozdiel kedykoľvek doplatiť v pokladni.

Zákaznícka podpora

V prípade problémov pri nákupe vstupeniek (nedoručená vstupenka, chybne zadaný e-mail...) sa o riešenie postará naša zákaznícka podpora. O starosť menej pre Vás.Iné formy predaja vstupeniek

Na našom webe Predávaj vstupenky sa dočítate aj o možnostiach predaja len na pokladni (napr. pre zábavné parky, galérie, múzeá...).

Ako ďalej? Zodpovieme Vaše otázky: