Predaj vstupeniek cez Ticketware

Ticketware ponúka komplexné softvérové riešenie predaja vstupeniek.

Pokladňa

Poskytujeme kompletné softvérové aj hardvérové riešenie pokladne na Vašej prevádzke.

Predaj vstupeniek pozostáva z výberu predstavenia, zvolenia sedadiel a platby. Po uhradení sa vstupenky automaticky vytlačia. Výber miest v sále prebieha cez systém Ticketware a je synchronizovaný s online predajom a rezerváciou. To všetko v spolupráci s tlačiarňami, skenermi, platobnými systémami.

Predaj vstupeniek na pokladni

Žiadne poplatky navyše

Pre vybavenie pokladne stačí bežný počítač s tlačiarňou. Náklady navyše na špeciálny hardvér nie sú potrebné. Predaj vstupeniek nepodlieha zákonu o elektronických pokladniach. Nespoplatňujeme ani predaj a rezerváciu na pokladni. Na pokladňu ani predajné miesto nelimitujeme počet pokladníkov. Využite Ticketware naplno, ako potrebujete.

Možnosti predaja a rezervácie vstupeniek na pokladni

  • Predaj
  • Rezervácia
  • Storná
  • Denné a mesačné uzávierky
  • Prehľad finančných operácií

Voľné vstupenky a zľavy - v systéme je môžné definovať akékoľvek zľavy z ceny vstupeniek alebo vytvoriť voľné vstupenky, rozdať ich a sledovať, či boli použité. Pri voľných vstupenkách viete nastaviť aj platnosť “od - do” a typ podujatia.

Akreditácia - rezervácie miest pre VIP hostí, novinárov, sponzorov a pod.

Blokácie - zablokovanie nepredajných miest

Platba na faktúru - fakturácia vybraným fakturačným partnerom, evidencia všetkých vstupeniek vydaných na faktúru, sledovanie stavov ako odoslanie faktúry a evidencia úhrady faktúry. Túto možnosť zvyknú využívať firmy ako firemný benefit pre svojich zamestnancov.

Kombinácia platidiel v jednej platbe - zákazník môže zaplatiť jednu objednávku viacerými platidlami ako napr. časť v hotovosti, kultúrnymi poukazmi, platobnou kartou, darčekovými poukazmi a platobnými poukážkami - môžete si zvoliť, ktoré budete ako prevádzka akceptovať

Technická podpora

V prípade problémov pri používaní pokladne cez Ticketware sa o riešenie postará naša technická podpora. O starosť menej pre Vás.

Predaj online

Predaj a rezervácia vstupeniek cez web - komfort pre Vášho diváka

Pokladňa a predaj online je previazaný - predávate naraz sedadlá v pokladni aj cez internet. Návštevník Vášho webu si cez náš online predajný systém zvolí sedadlá a buď rezervuje, alebo priamo cez internet zaplatí. Samozrejmosťou je uplatnenie zliav, predaj doplnkového tovaru a mnoho iného.

Predaj vstupeniek cez web

Metódy platby

Do nášho predajného priestoru je implementovaná platobná brána. Z Vašej strany nie sú potrebné žiadne ďalšie úkony, všetko máte automaticky k dispozícií. Platba je možná až cez 9 rôznych bánk alebo kartou.

Podporované platobné metódy:

  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • VISA
  • VISA Electron
  • Maestro

Predaj doplnkového tovaru

K vstupenke je pri nákupe možné pridať 3D okuliare, darčekové predmety a mnoho iného.

Používanie zliav

Užívateľ pri nákupe vstupeniek vie uplatniť zľavy, ktoré si sami nastavíte a aktivujete. Samotná kontrola prebieha pri vstupe do kina. V prípade neoprávnenej zľavy vie návštevník rozdiel kedykoľvek doplatiť v pokladni.

Zákaznícka podpora

V prípade problémov pri nákupe vstupeniek (nedoručená vstupenka, chybne zadaný e-mail...) sa o riešenie postará naša zákaznícka podpora. O starosť menej pre Vás.

Ako ďalej? Zodpovieme Vaše otázky: