Láska prekvitá v Epicentre lásky aj vďaka Ticketware

čítanie na cca 2 min

Koncom roka 2017 otvorili v Banskej Štiavnici zážitkovú expozíciu venujúcu sa najkrajšiemu citu, aký medzi dvoma ľuďmi môže vzniknúť. Epicentrum Lásky vytvorili v Dome Maríny – mieste, kde takmer celý život žila múza Andreja Sládkoviča. Práve ona ho inšpirovala k napísaniu najdlhšej ľúbostnej básne na svete.

V priestoroch expozície sa nachádza viacero interaktívnych inštalácií. Tvorcovia Epicentra lásky v nej použili najmodernejšie technológie, vďaka ktorým ožívajú obrazy, klavír hrá bez pomoci klavíristu a mnoho ďalších. Srdcom domu je unikátny Archív lások, ktorý je vytvorený z 2 900 veršov rukopisu básne Marína. Je v ňom pripravených 100-tisíc schránok lásky. Každá z nich reprezentuje v básni jedno písmenko, znak alebo medzeru.

(pokračovanie článku pod obrázkom)

 

Spoločnosť Ticketware prispela k tvorbe tejto zážitkovej expozície vytvorením predajného softvéru vstupeniek na mieru

“Klient nás požiadal, aby sme predaj vstupeniek upravili špecifickým požiadavkám Domu Maríny. Po dohode sme vytvorili tzv. programovanie predstavení, špeciálne navrhnuté na potreby klienta.” popisuje vývoj softvéru hlavný vývojár Martin Cmarko.

Epicentrum Lásky sa rozhodlo pre vytvorenie vlastného webu, na ktorý sme umiestnili online predaj vstupeniek cez tzv. API. Celý online predaj bol robený na mieru na základe požiadavky. Hovorí hlavný vývojár Martin Cmarko: “Išlo o úzku spoluprácu medzi nami a Epicentrom Lásky. Klient nám zaslal návrh ako má online predaj vyzerať a my sme ho naprogramovali. Následne na to bol implementovaný na web klienta, čo je u nás taktiež novinka, keďže doteraz bol online predaj vstupeniek vždy presmerovaný na naše servery.”

 

V čom je predaj vstupeniek Epicentra Lásky špeciálny oproti nášmu štandardu:

  • má vizuál aj funkcie vytvorené na mieru
  • vlastný vzhľad aj texty v notifikačných mailoch
  • vytvorili sme nový typ e-mailu, ktorý notifikuje návštevníka 24 hodín pred vstupom
  • na mieru vytvorená šablóna vstupenky
  • vlastné, potlačené vstupenky jedinečného tvaru
  • cez online nákup vstupeniek je možné uplatniť darčekovú kartu

“Epicentrum Lásky využíva aj našu službu Ticketware Display, tzn. majú monitory prepojené s Ticketware. Využívajú ich na odpočítavanie času do nasledujúceho vstupu a informovanie o kapacite najbližších vstupov. V budúcnosti budeme dorábať aj vizuál druhej obrazovky na recepcii, na ktorej návštevník uvidí informácie o svojej platbe a termíne vstupu.” dodáva Martin Cmarko.

Epicentrum Lásky odporúčame navštíviť každému, nielen zaľúbencom. Ide o unikátnu zážitkovú expozíciu, ktorú vo svete nenájdete. Tvorcovia majú ambíciu, aby sa Epicentrum Lásky stalo pútnickym miestom všetkých zamilovaných. Viac o Epicentre lásky sa dočítate na webe Epicentra Lásky.

 

Návrat na články