Ticketware Display

Ticketware Display

Displeje na prevádzke a ich obsah cez Ticketware

Darčekové karty

Darčekové karty

Karty nabité kreditom na Vaše predstavenia

Popcorn Bar

Popcorn BAR

Naša franšíza určená pre bufety na prevádzke

Technické a vývojové centrum Ticketware

V Ticketware sa venujeme aj vývoju a optimalizácií hardvéru, aby sme zabezpečili čo najlepšiu použiteľnosť nášho softvéru. Zameriavame sa na inovatívne riešenia predaja vstupeniek, kontroly vstupeniek či marketingových nástrojov priamo vo Vašej prevádzke. Pozrite si naše produkty určené pre Vás.

Tlačiarne vstupeniek optimalizované pre TicketwareHotové riešenie

Tlačiarne vybrané na rýchlu a bezproblémovú tlač vstupeniek v pokladni. Na základe objemu, rýchlosti tlače a predaja vstupeniek sa odvíja cena tlače a obstarania. Na základe toho sme vytvorili nasledovné odporúčané konfigurácie:

Tlačiarne najlepšie pracujú s operačnými systémami Windows. Ticketware vydáva ovládače ktoré zabezpečujú bezchybnú spoluprácu tlačiarne so systémom.

TSC Termo H230 + rezačka

1. Pri tlači viac ako 6000 vstupeniek

Termotlačiareň TSC DA200. Cena tlače: cca 0,01 eur (pri štandardnej veľkosti vstupenky). Rýchlosť tlače: 0,5 - 1 sekunda. Ukážka vstupenky - alebo skúste kalkulátor ceny, čo sa Vám viac vyplatí.

Tovar Cenníková cena
TSC DA200 + rezačka 410 eur
Dodacia lehota: do 7 prac.dní
Kotúč na tlač vstupeniek 8,33 eur
Dodacia lehota: do 3 prac.dní
Ceny sú uvedené bez DPH. | Prejsť do cenníka
HP Laserjet M18830

2. Pri tlači menej ako 6000 vstupeniek

Klasická laserová tlačiareň HP v kombinácií s kancelárskym papierom. Cena tlače: cca 0,10 eur (pri štandartnej veľkosti vstupenky). Rýchlosť tlače: 5 sekúnd. Ukážka vstupenky - alebo skúste kalkulátor ceny, čo sa Vám viac vyplatí.

Tovar Cenníková cena
HP Laserjet 1020 130 eur
Dodacia lehota: do 5 prac.dní
Ceny sú uvedené bez DPH. | Prejsť do cenníka

Mobilný uvádzač - set pipBoyNovinka

pipBoy je hardvérové riešenie pozostávajúce z mobilného telefónu a špeciálnej čítačky čiarových kódov, ktorá dokáže veľmi rýchlo prečítať čiarový kód na vytlačenej vstupenke a aj z obrazovky mobilného telefónu. V spolupráci s mailTicket ide o veľmi praktické riešenie pre uvádzača aj návštevníka.

pipBoy neustále komunikuje s Ticketware a kontroluje stav vstupenky. Po oskenovaní označí vstupenku ako použítú. Upozorní na neplatné, ale aj opakovane použité vstupenky, nutnosť overiť zľavnené vstupenky preukazom, alebo na doplnkový tovar zakúpený k vstupenke.

Set je špeciálne vyladený na konkrétne modely čítačiek a mobilov, aby ich vzájomná komunikácia bola bezproblémová. S určením potrebného počtu setov Vám radi poradíme na základe Vášho počtu návštevníkov a výdrže batérií v zariadeniach.

Cena setu pipBoy: 292 eur bez DPH | Prejsť do cenníka
Set pipBoy

Set pipBoy

  • bezdrôtová čítačka čiarových kódov
  • mobilný telefón
  • puzdro na ruku pre mobilný telefón
  • mobilná aplikácia, ktorá zneplatňuje vstupenky a overuje ich stav

MailTicket

mailTicket je v Ticketware štandard doručenia vstupenky, kde okrem sprievodného textu, potvrdenia a pdf vstupenky e-mail obsahuje čiarový kód. Uvádzač vybavený pipBoy-om vie okamžite overiť platnosť čiarového kódu na vstupenke priamo z e-mailu alebo z vytlačenej vstupenky. Návštevník si nemusí inštalovať žiadnu aplikáciu ani tlačiť vstupenky – len ukáže e-mail s prijatými vstupenkami.

MAILTicket

Pokladňa Buffet & StoreNovinka

K softvéru na prevádzku bufetu a skladového hospodárstva Buffet & Store Vám ponúkame kompletné vybavenie pokladne - od dotykového otočného displeja so zabudovaným PC, registračnú pokladňu či peňažnú zásuvku priamo ovládanú systémom.

Softvér pre bufet od Ticketware je prispôsobený na rýchle používanie cez dotykovú obrazovku. Súčasťou sú hotovostné operácie, platba kartami, kompletné skladové hospodárstvo a rôzne nadväzné funkcie a štatistiky priamo v Ticketware.

Zariadenia do pokladne pre bufet sme poskladali z komponentov, ktoré spolu bezchybne a rýchlo fungujú a sú integrované priamo v systéme. Inštalácia kompletného bufetového systému je vďaka týmto zariadeniam je vecou pár desiatok minút. O sklad aj inventarizáciu sa s čítačkou postaráte jednoducho a rýchlo.

Buffet & Store

Pokladňa Buffet & Store

  • 15,6" POS terminál s Windows 7
  • Registračná pokladňa s termo fiskálnou tlačiarňou
  • Peňažná zásuvka
Cena: 1 573 eur s DPH | Prejsť do cenníka

Ako ďalej? Zodpovieme Vaše otázky: