Ticketware Display

Ticketware Display

Displeje na prevádzke a ich obsah cez Ticketware

Darčekové karty

Darčekové karty

Karty nabité kreditom na Vaše predstavenia

Popcorn Bar

Popcorn BAR

Naša franšíza určená pre bufety na prevádzke

Editor sál

Editor sál

Editujte sály rýchlo, jednoducho a intuitívne

Nakonfigurujte si akúkoľvek sálu - od klasickej kinosály po konferencie, koncerty, stužkové, tanečný parket, ples, či operu. S naším nástrojom na editáciu sál je možné všetko. Má jednoduché a inuitívne použitie.

Prehľadná správa prevádzok, sál a profilov sály

Naša aktuálna administrácia umožňuje lepšie spravovať Vaše prevádzky, sály v prevádzkach a aj jednotlivé profily sály. Profily môžete vytvárať a prehadzovat podľa potreby - v pondelok hostíte konferenciu, tak vyberiete profil so stoličkami. Na utorňajší ples prehodíte profil na tanečnú sálu. Administrácia sály a systému objednávok sa stáva minútovou záležitosťou. Jediná Vaša starosť je reálne upraviť sálu.

Editor sál

Ako na to?

V editore sál pracujete s rôznymi objektami, ktoré sa vo vašej sále nachádzajú - pridávate plátno, pódium, stĺpy, okná, schody - čokoľvek, čo uznáte, že v pôdoryse sály nesmie návštevníkovi chýbať.

Sedadlá pridávate hromadne jedným klikom

Následne stačí popridávať sedadlá. K dispozícií je aj ich otáčanie, takže nie ste obmedzovaní kruhovými stolmi, zakrivenou sálou, balkónmi v sále či akýmkoľvek netradičným rozmiestnením.

Sedadlá pridávate rýchlo jedným klikom, taký počet, aký uznáte za vhodné. Taktiež ich viete jednoducho skopírovať a vytvoriť za nimi ďalšie rady. Krokom späť zase nechcenú úpravu okamžite odstránite.

Editor sál

Vytvorte sálu, ktorá bude korešpondovať s realitou

Sú sedadlá vo Vašej sále modré? Nie je problém, zvoľte v nástrojoch modrú farbu. Vďaka nášmu editoru viete vytvoriť sálu, ktorá Vám bude šitá na mieru, farebnostne aj rozložením objektov.

Taktiež môžete pridávať pevné objekty pre každý profil - pódium, stĺpy (sedadlá, ak sú statické) a následne len pridávať prvky sály, ktoré sa menia pri jednotlivých podujatiach.

Nechýba ani kopírovanie - vytvoríte jeden okrúhly stôl s piatimi stoličkami a stačí ho nakopírovať po celej sále.

Editor sál

Výsledný profil sály viete exportovať do formátov pdf a png

Nakreslený pôdorys môžete vytlačiť a dať svojim zamestnancom, aby zhotovili sálu podľa náčrtu.

Vytvorená sála je pripravená ísť aj do online predaja rovnakým spôsobom ako už zverejnené sály. Zákazník v pohodlí domova označí miesta a zaplatí.

Prečítajte si viac o ďalších funkciách systému