Editor sál

Editor sál

Editujte sály rýchlo, jednoducho a intuitívne

Nakonfigurujte si akúkoľvek sálu - od klasickej kinosály po konferencie, koncerty, stužkové, tanečný parket, ples, či operu. S naším nástrojom na editáciu sál je možné všetko. Má jednoduché a inuitívne použitie.

Prehľadná správa prevádzok, sál a profilov sály

Naša aktuálna administrácia umožňuje lepšie spravovať Vaše prevádzky, sály v prevádzkach a aj jednotlivé profily sály. Profily môžete vytvárať a prehadzovat podľa potreby - v pondelok hostíte konferenciu, tak vyberiete profil so stoličkami. Na utorňajší ples prehodíte profil na tanečnú sálu. Administrácia sály a systému objednávok sa stáva minútovou záležitosťou. Jediná Vaša starosť je reálne upraviť sálu.

Editor sál

Ako na to?

V editore sál pracujete s rôznymi objektami, ktoré sa vo vašej sále nachádzajú - pridávate plátno, pódium, stĺpy, okná, schody - čokoľvek, čo uznáte, že v pôdoryse sály nesmie návštevníkovi chýbať.

Sedadlá pridávate hromadne jedným klikom

Následne stačí popridávať sedadlá. K dispozícií je aj ich otáčanie, takže nie ste obmedzovaní kruhovými stolmi, zakrivenou sálou, balkónmi v sále či akýmkoľvek netradičným rozmiestnením.

Sedadlá pridávate rýchlo jedným klikom, taký počet, aký uznáte za vhodné. Taktiež ich viete jednoducho skopírovať a vytvoriť za nimi ďalšie rady. Krokom späť zase nechcenú úpravu okamžite odstránite.

Editor sál

Vytvorte sálu, ktorá bude korešpondovať s realitou

Sú sedadlá vo Vašej sále modré? Nie je problém, zvoľte v nástrojoch modrú farbu. Vďaka nášmu editoru viete vytvoriť sálu, ktorá Vám bude šitá na mieru, farebnostne aj rozložením objektov.

Taktiež môžete pridávať pevné objekty pre každý profil - pódium, stĺpy (sedadlá, ak sú statické) a následne len pridávať prvky sály, ktoré sa menia pri jednotlivých podujatiach.

Nechýba ani kopírovanie - vytvoríte jeden okrúhly stôl s piatimi stoličkami a stačí ho nakopírovať po celej sále.

Editor sál

Výsledný profil sály viete exportovať do formátov pdf a png

Nakreslený pôdorys môžete vytlačiť a dať svojim zamestnancom, aby zhotovili sálu podľa náčrtu.

Vytvorená sála je pripravená ísť aj do online predaja rovnakým spôsobom ako už zverejnené sály. Zákazník v pohodlí domova označí miesta a zaplatí.

Prečítajte si viac o ďalších funkciách systému