Ticketware Display

Ticketware Display

Displeje na prevádzke a ich obsah cez Ticketware

Darčekové karty

Darčekové karty

Karty nabité kreditom na Vaše predstavenia

Popcorn Bar

Popcorn BAR

Naša franšíza určená pre bufety na prevádzke

Spúšťame Reklamný Systém Ticketware

čítanie na cca 3 min

Dlho očakávaný systém na zobrazovanie reklamy je tu, v testovacej prevádzke. Zapojte sa do reklamného systému a môžete niečo navyše zarobiť na Vašich weboch, newslettroch, ale aj na on screen / off screen reklame priamo v prevádzke či kine.

 

nl-rst1

Vďaka tomu, že Ticketware zastrešuje veľké množstvo klientov, vie poskytnúť unikátne reklamné možnosti a vyjednať zaujímavých reklamných klientov. Ak sa zapojíte do reklamného systému, poskytnete napríklad reklamné priestory na svojej stránke = nepotrebujete robiť nič navyše a zarobíte. To, čo získate za reklamu, viete použiť na vlastné účely alebo využiť na kúpu našich služieb za zvýhodnené ceny – či už sa jedná o doplnkové služby, webové služby alebo aj na lampu do projektora či kotúče na vstupenky a mnoho iného.

 

nl-rst2

Najprv si nastavíte, kde a ako sa má zobrazovať reklama. Priklad: reklama cez bannery na Vašom webe cez Ticketware – nastavíte, aby každý druhý banner bol reklamný. Podľa množstva reklamy a počtu návštev webu sa Vám bude prirátavať kredit. Reklamu môžete zapnúť napríklad aj na vstupenkách. Koľko zarobíte potom závisí od toho, koľko vstupeniek vydáte. My v celom procese pôsobíme ako reklamná agentúra – zháňame reklamu a máme za to províziu. Zvyšok dostanete Vy, ako odmenu.

 

nl-rst3

Na čokoľvek v našej ponuke. Presnejšie, získate kredity v systéme, a tie môžete následne míňať na rôzne veci súvisiace s Vašou prevádzkou. Môžete si zaplatiť zaujímavú marketingovú kampaň, investovať do propagácie svojich podujatí, zaplatiť grafika, webadministrátora, alebo si za kredity nakúpiť rôzne vybavenie priamo do prevádzky. Každý si nájde to svoje, čo mu chýba. Platba kreditmi je aj výhodnejšia. Peniaze môžete samozrejme aj refundovať. O kredite viac info nižšie.

 

nl-rst4

Účasť v reklamnom systéme nie je len o reklame na webe. Máme klientov, ktorí chcú kúpiť on-screen reklamu, propagáciu priamo na vstupenkách, chcú obrandovať prevádzku, bannery na web, bannery do newslettrov… Možností je veľa, stačí sa zapojiť a klientov Vám už dohodíme.

 

nl-rst5

Pri účasti na reklamnom systéme je nevyhnutné, aby sme Vám vedeli reklamné kampane automaticky spustiť. Dopredu si nastavíte, aká reklama je pre Vás akceptovateľná a keď nejaký klient zakúpi reklamný priestor, automaticky sa Vám zobrazia na webe reklamné bannery alebo spustí tlač reklamy na vstupenke, podľa toho, čo máte zapnuté a povolené. Pri reklame, ktorú nie je možné automaticky spustiť (napr. on-screen reklama) Vás kontaktujeme a vyriešime cez e-mail. Financie Vám budú následne pripísané na kreditný účet v systéme alebo priamo refundujeme cez faktúru.

 

nl-rst6

Výhody členstva v reklamnom systéme môžete čerpať okamžite – po spustení hneď získate prvé kredity, ktoré môžete okamžite využiť. Ďalšie kredity sa Vám budú postupne pripočítavať popri bežiacej reklamnej kampani.

Veľmi zaujímavé hlavne pre mestské organizácie je možnosť dopredu nabiť kredit (napríklad na začiatku roka) a v priebehu roka ich priebežne čerpať na rôzne služby za zvýhodnené ceny alebo kotúče na vstupenky a iné.

 

nl-rst7

Priebežne máte informácie o tom, koľko zarábate na reklame. Môžete skúšať rôznymi spôsobmi upravovať nastavenia, aby ste zarobili viac. Príjem reklamy môže mesiac od mesiaca kolísať v závislosti od dostupnosti reklamy – až dlhodobo sa ukáže, aký je záujem o reklamu u Vás a aké nastavenie reklamy Vám vie zarobiť najviac.

 

nl-rst8
Reklamný systém prinesie medzi nami intenzívnejšiu spoluprácu a má množstvo rôznych nastavení. Pre našich reklamných partnerov sa snažíme tiež priniesť službu, ktorou vedia rýchlo vytvoriť a spustiť reklamnú kampaň.

Pre záujemcov budeme dohadovať stretnutia a človek z Ticketware Vám príde osobne vysvetliť všetky možnosti a pravidlá systému. V prípade dohody spoločne nastavíte a spustíte reklamný systém, aby bolo všetko podľa Vašich predstáv.

Viac o tom, ako funguje Reklamný Systém Ticketware sa dočítate v našom letáku. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na podpora@ticketware.eu

PREZRIEŤ LETÁK

 

newsletter-rst
Návrat na články